Květen 2007

TH jsi fan bo anti? podepiš to!!

31. května 2007 v 16:26 | makiii 483* |  Zábavička*:)
tak tohle se mi líbí mno...i když tam je hodně anti :(((( podepiš se pod to co jsi a dej na svůj blog!!

Jak si zvýšit návštěvnost?

29. května 2007 v 21:50 | makiii 483* |  Zábavička*:)
Právě jste si založili blog, nebo máte malou návštěvnost, což máte zájem změnit??
Tak to buď rád/a že si narazil/a právě sem.:)))
Seznam.cz
Centrum.cz
Atlas
Jyxo

Tady se zaregistruj. Je to velmi jednoduché. Ani není třeba vysvětlovat. Přijdeš na to! ;)
Chci jenom upozornit, že přidání do vyhledávacího katalogu nebude nejspíš hned. Někdy to trvá den,2, někdy i týdny, ale vyčkejte!! ;) Většinou po vás chtějí mail, tím vás pak kontaktujou, že byl váš odkaz přidán do katalogu vyhledávání atd...

Co bys měl/a poslouchat? -doporučuju

29. května 2007 v 21:44 | makiii 483* |  Zábavička*:)
mno tak sem něco objevila. Klikněte Semka :) a tam máte v pravo uprostřed okénko
je tam napsané toto
Discover new artists, find out when their gigs are
and invite friends. We've got free tracks, too.
a pod tím okánko na to klikněte a zadejte jméno své oblíbené celebrity. A za chvíli se vám pod tím ukáže co bys měl/a poslouchat dál. Je to hustý. Já jsem si teda dala Tokio hotel a the veronicas
1. tokio hotel a měla jsem toto
If you like Tokio Hotel, you might also like:

mno tak the rasmus neposlouchám, tatu...no už ani taky ne, blog 27 nesnášim, silbermond neznám, pink poslouchám ano, juli také..to je němka ale nějaký písně má fakt fajnový!!
tak to taky skuste :))

Instalování viru

29. května 2007 v 21:34 | makiii 483* |  Znič si počítač :D
takovej likvidátor! je to na vlastní nebezpečí, počkejte až uběhnou ty modrý čárky...
DEJTE SI TO NA BLOG DO 10 MIN, JINAK HO OPRAVDU DOSTANETE!!! A TI CO NEMAJÍ, RYCHLE AŤ SI HO ZALOŽÍ!!!
zzwebz.blog.cz

Znič si pc mnoha způsoby ;)

29. května 2007 v 21:30 | makiii 483* |  Znič si počítač :D
tak jako si vybíráte různý zbraže jako kladívko a ničíte si obrazovku. Nebojte, nemělo by se nic stát :)) tak to skuste já se docela lekla mno...
Jdi na to!!

měřič myši :)

29. května 2007 v 17:49 | makiii 483* |  Super soubory ke stažení xD
Tak sem našla takovou krávovinku:))
přemýšleli jste kolik musíte ujezdit metrů za den s myší??:D mno tak tady máte prográmek kde si to můžete zjistit. Na obrazovce se vám objeví takový malý okýnko a v něm čísla kolik jste "ujeli" s myší cm! jako je to hustý! doporučuju to:))
STÁHNOUT PROGRÁMEK

Historie kondomu

29. května 2007 v 17:44 | makiii 483* |  Kondom a vše kolem toho
Již ve Starém Egyptě přibližně 1350 let před naším letopočtem lze zaznamenat první zmínky o předchůdci dnešního kondomu, který chránil muže před nemocemi a infekcemi. Prvním důkazem o používání kondomů v Evropě jsou jeskynní malby v Combarelles ve Francii, které vznikly v období 100 - 200 n.l.

V 16.století vyrobil Ital Gabrielle Fallopius plátěné pouzdro, které vyzkoušel na 1.100 mužích jako profylaktickou pomůcku. Podle jeho záznamů se žádný z účastníků pokusu nenakazil sifylitidou (asi jim s tím pouzdrem žádná nedala).
O vzniku slova kondom toho není mnoho známo. Jedna z teorií říká, že kondom byl pojmenován po svém vynálezci Contonovi (některé prameny uvádějí jméno Condom), který působil u dvora krále Karla II. Podle další teorie je toto slovo odvozeno z latinského "condus", což znamená nádržka, či nádoba.

V 18.století rostla popularita kondomu převážně jako antikoncepčního prostředku. V té době se kondom vyráběl ze střev zvířat a mnohé obchody dokonce rozšiřovaly reklamu a letáčky.
V 19.století proslavil kondom zejména proslulý Casanova, který ho nazýval "anglický jezdecký plášť". V Japonsku se používali dva typy kondomů: typ Kawagata se vyráběl z tenké kůže a typ Kabutogata z želvoviny nebo rohoviny (Kabutogata - v překladu "robertek").

Hromadnou výrobu spolehlivějších a zároveň lacinějších kondomů umožnil objev vulkanizace gumy (pánové Goodyear a Hancock). V procesu vulkanizace se surový kaučuk zpracovává pomocí síry a vysoké teploty. Tím se mění v pevný a elastický materiál.

Nové technologie výrazně zkvalitnily kondomy a umožnily vznik rafinovanějších typů kondomů, než na jaké byli zvyklí naši předkové. I tento fakt hrál výraznou úlohu při jeho masivním rozšíření v poslední době.

http://www.kondom.cz

Návod k použití kondomu + stažení ukázky

29. května 2007 v 17:42 | makiii 483* |  Kondom a vše kolem toho
Jak postupovat při výběru kondomu si můžeš přečíst v rubrice Jak nakupovat, takže teď můžeme přistoupit k samotnému nasazování kondomu. A raději začneme pěkně od začátku aneb
Těžko na cvičišti, lehko na bojišti
Ačkoli si někteří možná budou ťukat na čelo, věř, že výše uvedená moudrost platí v tomto případě stoprocentně, dokonce i když se oblékání zhostí partnerka. A pokud seš začátečník, stoupá platnost na 150% (omlouvám se matematikům, ale přehánění je obvyklá metoda lidových vypravěčů). Není totiž nic antierotičtějšího než ulámané nehty a porušená zubní sklovina, o nechtěném početí nemluvě. Zkus si tedy cvičně rozdělat fólii a vyndat kondom, abys vyloučil jakékoli nemilé překvapení a pokud budeš s námi pokračovat v nácviku i dál, jen dobře.
Kam s ním?
Tentokrát nemám na mysli slamník (nebo s čím to měl klasik problémy), ale sperma. Ve vypasovaném kondomu přece není volné místo (a pokud ano, zvol menší velikost)! Naštěstí s tím výrobci počítají a dělají na konci kondomu tzv. rezervoir (to je ten zúžený čumprlík na špičce prezervativu). Aby však dobře plnil své poslání, je třeba z něj před nasazením vytlačit vzduch. To se nejlíp realizuje tak, že kondom uchopíš právě za rezervoir (viz. obr. 1)
Až ke kořenům!
Další důležitou zásadou při nasazování kondomu je vyrolovat ho až ke kořeni penisu. Minimaluzuješ tím riziko sklouznutí ochrany při styku, což je věc vskutku nemilá. Navíc je prý na úplném konci kondomu vyraženo výrobní číslo, ale to vím jenom z doslechu, takže nemohu potvrdit. Možná, že si ze mě dělali chlapi v hospodě jen legraci...
Žádné přesčasy!
Jinými slovy: ustup dříve, než ustoupí erekce. Z povadlého penisu totiž sklouzne kondom jedna báseň a ty následky... Navíc nebudeš muset vysvětlovat partnerce, že je měkej proto, aby jí netlačil. :-))
Komenský náš vzor!
Protože ctím poznatky velikánů, připravil jsem pro Ty méně chápavé ještě obrázkovou část kurzu.
obr.1
Uchop kondom jednou rukou za rezervoir tak, abys z něj vytlačil vzduch.
obr.2Druhou rukou kondom roluj,
obr.3roluj,
obr.4roluj (Ty si ale fandíš),
obr5roluj (už to s tím vytahováním přeháníš!)
obr.6
a pokud už nemáš kam a partnerka Ti ještě neutekla (nebo neusnula), můžeš jít na věc. Pokud přestaneš s rolováním v půli cesty, hrozí nebezpečí samovolného sklouznutí kondomu v průběhu pohlavního styku ( a potom hledej, šmudlo).
Pohlavní styk ukonči ještě před ústupem erekce, jinak kondom na 99% sklouzne a čekají Tě krušné chvíle.
A teď ještě názornější ukázka pro ty úplně natvrdlé (nebo zvídavé?). Na jednom webu, který už neexistuje, jsem našel instruktážní videa, z nichž jsem Vám dvě vybral. Opravdu stojí za to (zvláště to druhé - originalita se cení), i když figurantovi moc nestojí. Že by mu ten kondom nasazovala manželka?

Jak nakupovat kondom?

29. května 2007 v 17:41 | makiii 483* |  Kondom a vše kolem toho
Není kondom jako kondom a špatný výběr Tě může poznamenat na celý život! Proto mám pro Tebe pár rad, čeho si všímat.
Jen certifikované kondomy.
V dnešní době by se již nemělo stávat, že na pultech leží necertifikované výrobky. Každopádně si zkontroluj, zdali je na krabičce evropská značka shody s normou .
Kdo maže, ten jede.
Výběr typu kondomu je už složitější, protože existuje velké množství různých kombinací vůní, tvarů, zdrsnění,...
Základní otázka však zní: "Suché nebo vlhké?" Tady bych se držel starého dobrého pořekadla "Kdo maže, ten jede". Navíc se suché kondomy dost špatně shání, protože tuzemská výroba skončila. Kondomy bez lubrikantu se používají jen na orální sex nebo pokud preferuješ speciální lubrikační gel. Vhodné jsou také na trénink nasazování na trenažéru (v budoucnu i ve školách?).
Kondomy se spermicidním lubrikantem (olejíčkem) vedle mechanické bariéry staví spermiím ještě bariéru chemickou. Prostě je ničí.
To je ale síla!
Co se týče tloušťky stěny kondomů, slabší by měly být příjemnější, ale musí být dostatečně kvalitní a otázkou je, zda to vůbec poznáš. Existují ještě extra silné kondomy, které jsou určeny zejména pro anální styk. To svůj význam určitě má.
Jak je krásný, jak je klenutý!
V poslední době se objevují na trhu různé tvary kondomů, ale moc velkou důležitost tomu nepřikládej. Vzhledem k pružnosti stěn Ti sednou všechny (teda pokud dobře zvolíš velikost!). Navíc každá specialita je většinou vykoupena speciální cenou a ruku na srdce, co je lepší, tři piva nebo jeden kondom?
Ani různá zdrsnění nejsou tolik podstatná. Většina partnerek si ani nevšimne, že jsi drsnější chlap než minule. Je to dáno tím, že velikost výstupků je omezena sílou stěny a ta není nijak velká.
Sex jí nejde pod nos?
Pro lepší estetický zážitek doporučuji kondomy parfémované. Ale pozor! Málokterá vůně na kondomu opravdu voní! Osvědčená je vůně jahody, broskve a banánu. Máta má také výrazné aroma, ale někomu může vadit "vítr" v/na pohlavním orgánu.
Nebuď rasista!
Barva je vzhledem ke špatným světelným podmínkám v ložnicích asi nejméně důležitý faktor. S vyjímkou fosforeskujícího kondomu - s ním můžeš doslova zazářit. A už je k dostání i na našem trhu!. Poznámka pro méně obdařené muže - černá zeštíhluje.
Sprinteři vs. maratónci.
I na našem trhu se začínají objevovat kondomy, jejichž lubrikant obsahuje znecitlivující látku (obvykle benzocain). Výsledkem je oddálení orgasmu (vhodné pro začátečníky-sprintery). Opačný účinek mají látky způsobující větší prokrvení sliznice. Takže stopky k posteli a můžeš ověřovat reklamní bláboly.
Otevírací doba.
Poslední věcí, která Ti však může připravit horké chvilky, je fólie, ve které je kondom uzavřen. Ideální je, pokud má vroubky po celé straně. Akceptovat se dá i "naříznutí" alespoň ve dvou místech, ale ve tmě nic moc. Naprosto rovné okraje spolehlivě zajistí, že 90% milostné předehry padne na boj s fólií a porušená zubní sklovina také na vášni nepřidá..
Teď si můžeš posurfovat po stránkách výrobců a najít vysněný typ a potom už s patřičným sebevědomím a finančním obnosem vzhůru do obchodu!
Nebo raději nakupuješ on-line?

Typy kondomů

29. května 2007 v 17:36 | makiii 483* |  Kondom a vše kolem toho
Tak toto je několik základních typů kondomů, se kterými se můžeš setkat. Protože člověk už roupama neví coby, existují i další. Pokud po nich toužíš, podívej se na http://www.condomania.com/.
Standard - klasický kondom s rezervoirem (to je ten čudlík nahoře). Může se lišit průměrem (na našem trhu je k dostání převážně rozměr 52mm), délkou (u nás většinou dostačujících 18 cm), tloušťkou stěny nebo barvou. Lubrikant (zvlhčuje povrch kondomu) může obsahovat aromatické látky, spermicidní přísadu (chemicky ničí spermie), látku zvyšující prokrvení (více vášně) nebo jemně znecitlivující (oddálení orgasmu).
Anatomický - tady se výrobci snaží mužům namluvit, že zrovna jim bude tato fazónka sedět jako ulitá. Mezi námi děvčaty, v té tmě to stejně nikdo neocení.
Bago - jediný název, který mě napadl, o účelu mohu pouze spekulovat.
Vroubkovaný - zdrsněný povrch s malými výstupky. Měl by zlepšit prožitek partnerky, ale moc na to nespoléhej!
Kroužkovaný - zdrsněný povrch s výstupky ve tvaru kroužků. Význam shodný s předcházejícím typem.
Anatomický s kroužky - kombinuje lepší střih s větším potěšením pro ženy.
Anatomický s vroubky - dtto
3 in 1 - od každého trochu aneb tři v jedné jednom. Pokud věříš reklamním sloganům, nemůžeš pro partnerku udělat více.
Bago s kroužky - proti gustu žádny dišputát
A ještě něco pro pobavení
Světák - vhodný pro začátečníky, navodí dojem zkušeného milovníka (nebo budeš za šmudlu).
Chmaták - vhodný pro gynekology. Budou-li přistiženi při záletu, mohou tvrdit, že právě vyšetřují pacientku.
Zimník - vhodný pro soulož na sněhu. V době globálního oteplování jen pro cestovatele na zemské póly.
Náruživec - vhodný pro ty, kteří si chtějí pořádně zapíchat (AÚÚÚÚÚ!!!).
Kšanda - nezklouzne ani méně obdařeným mužům. Vhodné kombinovat s flanelovou košilí.
Tixík - prát jen na čtyřicet!
Hloubkoměr - vhodný pro statistiky
Skleněnka - pro ty, co nemají na Viagru ani na její plagiáty (viz. SPAM v Tvé mailové schránce).
VIP - pro celebrity. Některé fanynky roupama nevědí, kde si nechat svůj idol podepsat.
Email Tisknout

kamasutra

29. května 2007 v 17:23 | makiii 483* |  Sex & Láska

Vytříbená poloha

Muž má nohy překřížené, žena si mu sedne na klín a mírně nazdvihne jednu nohu, pro udržení rovnováhy se žena může opřít o ruku. Zdvižená noha mění napětí mezi pochvou a penisem.

Tato poloha tváří v tvář je velmi oblíbená zejména pro muže, jelikož veškerou aktivitu při této poloze vyvíjí žena. Přesto i pro ženy může být velmi příjemná, jelikož se při ní muž může plně věnovat partnerčiným ňadrům.

Co znamenají mužská jména?

27. května 2007 v 22:18 | makiii 483* |  Zábavička*:)

Jména Mužská - co znamená jméno tvého kamaráda/kluka?

Takže zde je co znamená jméno tvého miláčka neberte to doslovně!!!!
Adam - falešný, bázlivý, neuprímný
Adolf - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Alan - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Albert - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Aleš - vždy ochotný pomoci, odhodlaný, kamarádský
Alexandr - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Alexej - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Alfons - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Alois - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Andrej - umelecký typ, veselý, rozverný
Antonín - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Arnošt - nejistý, namyšlený, staromódní
Artur - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Bartolomej - smyslný, náruživý, proradný
Bedrich - vznešený, povýšený, nekamarádský
Benedikt - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Benjamín - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Bernard - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Blahoslav - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Blažej - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Bohdan - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Bohumil - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Bohumír - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Bohuslav - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Boleslav - duverivý, nestálý, uprímný
Bonifác - namyšlený, vlídný, starostlivý
Boris - nekonfliktní, milující, usmevavý
Borek - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Borivoj - nejistý, namyšlený, staromódní
Bronislav - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Bruno - tichý, nezkušený, vybíravý
Bretislav - výkvet spolecnosti, nesnáší neúspech
Ctibor - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Ctirad - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Cyril - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Cenek - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
Cestmír - srandista, ochotný, fajn kluk
Dalibor - umelecký typ, veselý, rozverný
Dalimil - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Daniel - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
David - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Dobroslav - citlivý,pracovitý, parádivý
Dominik - neobvyklý, sporádaný, komický
Drahoslav - tichý, nezkušený, vybíravý
Dušan - nechápavý, netrpelivý, prihlouplý
Eduard - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Emanuel - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Emil - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Erik - nejistý, namyšlený, staromódní
Evžen - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Felix - namyšlený, vlídný, starostlivý
Ferdinand - nekonfliktní, milující, usmevavý
Filip - trpelivý, inteligentní, príjemný
František - milovník vlasti, netolerantní, vzdelaný
Gabriel - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Gustav - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Hanuš - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Havel - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Herbert - duverivý, nestálý, uprímný
Herman - umelecký typ, veselý, rozverný
Hubert - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Hugo - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
Hynek - neobvyklý, sporádaný, komický
Ignác - namyšlený, vlídný, starostlivý
Igor - nekonfliktní, milující, usmevavý
Ivan - simulant, touží jen po sláve a penezích
Ivo - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Jáchym - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Jakub - nestálý, idol dívcích srdcí, tolerantní
Jan - neobvyklý vzhled, zajímavý, chápavý
Jarmil - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Jaromír - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Jaroslav - vznešený, bohatý, vybíravý v dívkách
Jeroným - tichý, nezkušený, vybíravý
Jindrich - nadaný, srandista, nemá pochopení
Jirí - zádumcivý, dobrý kamarád, troškarský
Jonáš - citlivý,pracovitý, parádivý
Josef - kamarád dívek, nerozhodný, bázlivý
Julius - umelecký typ, veselý, rozverný
Kamil - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Karel - mírný, labilní povahy, oddaný
Kazimír - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Klement - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Kristián - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Kryštof - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Kvetoslav - duverivý, nestálý, uprímný
Kvido - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
Ladislav - domýšlivý, falešný, nadrazený
Leopold - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Leoš - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Libor - hloupý, rozmazlený, poddajný
Lubomnír - umelecký typ, veselý, rozverný
Lubor - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Luboš - neobvyklý, sporádaný, komický
Ludek - nevšímavý, zásadový, nestálý
Ludek - tichý, nezkušený, vybíravý
Lukáš - delá dobrý dojem, brzy selže, nemluví pravdu
Lumír - namyšlený, vlídný, starostlivý
Marcel - nekonfliktní, milující, usmevavý
Marek - nevinný, ostýchavý, mekký
Marian - neobvyklý, sporádaný, komický
Martin - prudká povaha, neuprímný, nekompromisní
Matej - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Matouš - nejistý, namyšlený, staromódní
Maxmilián - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Medard - citlivý,pracovitý, parádivý
Michal - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Milan - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Mikuláš - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
Miloslav - idol devcat, neprátelský, paranoidní
Miloš - neobvyklý, sporádaný, komický
Miroslav - zvláštní, nevhodný objekt, klamající
Mojmír - oddaný milovník, uprímný, nebojácný
Norbert - neverný, nesnese odpor, nekamarádský
Oldrich - verný dívkám, srandista, pohodlný
Oleg - umelecký typ, veselý, rozverný
Oliver - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Ondrej - zamilovaný do sebe, egoista, otevrený svetu
Oskar - tichý, nezkušený, vybíravý
Ota - prísný, nemá smysl pro humor, omezený
Otakar - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Otmar - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Pankrác - duverivý, nestálý, uprímný
Patrik - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Pavel - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Petr - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Pravoslav - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Prokop - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Premysl - citlivý,pracovitý, parádivý
Radek - pritažlivý, uprímný, stojí si za svým
Radim - umelecký typ, veselý, rozverný
Radomír - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Radoslav - neobvyklý, sporádaný, komický
Radovan - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
René - nelidský, má pochopení, nevtíravý
Richard - nevychovaný, pomstychtivý, proradný
Robert - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Robin - nejistý, namyšlený, staromódní
Roland - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Roman - neprítel, dokonalý, citlivý
Rostislav - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Rudolf - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Rehor - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Samuel - namyšlený, vlídný, starostlivý
Servác - nekonfliktní, milující, usmevavý
Silvesr - citlivý,pracovitý, parádivý
Slavoj - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Slavomír - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Sobeslav - duverivý, nestálý, uprímný
Stanislav - zákerný, touží po sláve, necitlivý
Svatopluk - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Svatoslav - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Šimon - umelecký typ, veselý, rozverný
Štefan - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Štepán - tichý, nezkušený, vybíravý
Tadeáš - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Teodor - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Tibor - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Tomáš - pravdomluvný, cestný, nepoddajný
Václav - detský, mírný, kamarádský
Valdemar - nudný, nenápadný, dobrosdrdecný
Valentýn - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Vavrinec - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Venceslav - citlivý, pracovitý, parádivý
Vendelín - namyšlený, vlídný, starostlivý
Veroslav - nekonfliktní, milující, usmevavý
Viktor - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Vilém - nejistý, namyšlený, staromódní
Vincenc - pracovitý, ohleduplný, pozorný
Vítek - umelecký typ, veselý, rozverný
Vítezslav - pokrytecký, hezký, nevšímavý
Vladan - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Vladimír - nevinný, pritom zlý, dvojí tváre
Vladislav - konfliktní, marnivý, vše pochopí
Vlastislav - marnivý, pravdomluvný, spolehlivý
Vlastimil - duverivý, nestálý, uprímný
Vojtech - vtipný, panovacný, nestálý
Vratislav - dobrý na hrišti, nesnáší neúspech
Zbynek - dobrý kamarád, ohleduplný, vzpurný
Zbyšek - tichý, nezkušený, vybíravý
Zdenek - roztržitý, palicatý, panovacný
Zikmund - citlivý,pracovitý, parádivý)
zdroj: sarlotta.blog.cz

japonská abeceda :)

27. května 2007 v 21:54 | makiii 483* |  Zábavička*:)
V podstatě vezmete své jméno a jednotlivá písmena v něm nahradíte těmito slabikami (pro tupé kebule).
A - ka * B- tu * C- mi * D- te * E- ku * F- lu * G- ji

H- ri * I- ki * J- zu * K- me * L- ta * M- rin *

N- to O-mo * P- no * Q- ke * R- shi * S- ari * T-chi U- do *

V- ru * W-mei * X- na * Y- fu * Z- zi
Klidně mi můžete napsat do komentářů, co vám vyšlo za nesmysly :o)
!Mě vyšlo, že jsem Rinkamekikiki483 :D
sarlotta.blog.cz

súúpa odkázek-Lamy :D

27. května 2007 v 20:58 | makiii 483* |  Zábavička*:)
tak u toho jsem se TAK nasmála že už to snad ani nejni možný. Po čase konečně smííííííííích :D!!!!
jako tam se určitě koukněte! mě to nepřijde roztomilý ale docela směšný a trochu trapný :DDDDD
Jak vám? pište do komentářů
Click

Nechutně krvavý videjko:D

27. května 2007 v 19:33 | makiii 483* |  Hustý nechuťárny
tak mi tohle doporučila nej kámoška. je to vážně hnůůj! jako já krev nesnášim už když si představim že jí mám plný tělo :D
ale je to vážně mazec!!!!!
POZOR!!! Slabší povahy pryč!!! nechcete snad dostat infarkt!! :D

tak co? :D dobrý???
pište do komentářů!!! xD

Nová pravidla

27. května 2007 v 19:23 | makiii483 |  Soutěže!!
lidi máme tu nová pravidla.
jelikož postoupilo 16 soutěžících a správně by jich mělo být 10 tak jsem to trošku změnila. V příštím kole vypadnou všichni kteří budou mít 0-1 hlas. Tak se snažte to nemít! A jestli budete mít nad 2 tak už to bude normálka. Ti s nejmenším počtem bodů. Ale pozor! jestli budete mít třeba půlka 2 body tak bude další anketa a znova hlasování třeba ještě prodloužené o 2 dny aby to bylo stejný!!!! ale to snad nebude tak se mějte a děkuji za pochopení;)))

Soutěž o nej blog!!! 4. kolo

27. května 2007 v 19:18 | makiii 483* |  Soutěže!!
mno jo.
je to tak.:))
nějak to utíká ale máme tu zase new kolo SONB a tentokrát už 4.
Do něho se nedostali :
Mína (tady blog)
Nelly (
tady blog)
Macin (
tady blog)

no tak vám holky děkuju za účast v soutěži....
a mějte se fajn.

Ale my pokračujeme dál!! tyto blogy se dostali do 4. kola SONB!
02. Janča a Péťa-->www.jancapeta.blog.cz
05. Šarlotta-->www.sarlotta.blog.cz
14. Kaktusek007-->www.kaktusek007.blog.cz
15. Zuzlanka95-->www.zuzlanka95.blog.cz
Tak hlasujte! Zatím jednoznačně na 100% vítězí Barunka ale to se může všechno změnit! Vy to můžete změnit!!!! I když pomalu ale jistě už se blížíme do finále!
Přeju hodně štěstí. Ať postoupí ti nej!!
Výsledky hlasování ve 3. kole SONB

27. května 2007 v 19:09 | makiii 483* |  Soutěže!!
takhle jste hlasovali ve 3. kole
01. Digi1 % (1 hlas)1 %1 hlas
02. Janča a Péťa7 % (7 hlasy)7 %7 hlasy
03. MAKY.OREL25 % (27 hlasy)25 %27 hlasy
04. Janiška2 % (2 hlasy)2 %2 hlasy
05. Wendy1 % (1 hlas)1 %1 hlas
06. Šarlotta1 % (1 hlas)1 %1 hlas
07. Monča4 % (4 hlasy)4 %4 hlasy
08. Sali1 % (1 hlas)1 %1 hlas
09. Lea4 % (4 hlasy)4 %4 hlasy
10. Mína0 % (0 hlasy)0 %0 hlasy
11. Nelly0 % (0 hlasy)0 %0 hlasy
12. Míla7 % (7 hlasy)7 %7 hlasy
13. Barunka36 % (38 hlasy)36 %38 hlasy
14. LIemur1 % (1 hlas)1 %1 hlas
15. Macin0 % (0 hlasy)0 %0 hlasy
16. LOLA2 % (2 hlasy)2 %2 hlasy
17. Kaktusek0076 % (6 hlasy)6 %6 hlasy
18. Zuzlanka951 % (1 hlas)1 %1 hlas
19. Sam323 % (3 hlasy)3 %3 hlasy
zase vítězí barunka!
mno abych pravdu řekla, moc šťastná nejsem :) víte proč??? musím vyřadit jen 3....protože 1 hlas vás má mnoho a to bych mohla už rovnou udělat finále! :)) já vás chci napínat ;)
mám nová pravidla pro soutěž. dočtete se jí také v rubrice soutěže!!! ;))

Jsem ve finále SONB! prosím hlasujte pro mě!! prosíím!

26. května 2007 v 12:33 | makiii 483* |  Soutěže!!
ahojky., postoupila jsem do finále soutěže o nej blog!! Moc prosím jestli se vám tento blogís alespoň trošičku líbí, prosím hlasujte pro mě!
jsem jako Makiii483
Tady prosííííím hlasuj
já vás moc prosíím! ještě jsem nikdy nevyhrála :(( chci vědět jaké to je! prosíím!
:-*

Hodnocení mého blogu..

25. května 2007 v 19:50 | makiii 483* |  Pro můj blog & pro mě
tak tohle je hodnocení mého blogu od mixwelcome.blog.cz
jako to mě vážně potěšilo! děkuju ti mockrát!
budu se snažit si ten blog udržovat ;)