Co bys měl/a poslouchat? -doporučuju

29. května 2007 v 21:44 | makiii 483* |  Zábavička*:)
mno tak sem něco objevila. Klikněte Semka :) a tam máte v pravo uprostřed okénko
je tam napsané toto
Discover new artists, find out when their gigs are
and invite friends. We've got free tracks, too.
a pod tím okánko na to klikněte a zadejte jméno své oblíbené celebrity. A za chvíli se vám pod tím ukáže co bys měl/a poslouchat dál. Je to hustý. Já jsem si teda dala Tokio hotel a the veronicas
1. tokio hotel a měla jsem toto
If you like Tokio Hotel, you might also like:

mno tak the rasmus neposlouchám, tatu...no už ani taky ne, blog 27 nesnášim, silbermond neznám, pink poslouchám ano, juli také..to je němka ale nějaký písně má fakt fajnový!!
tak to taky skuste :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jseš holka bo kluk???

Holka :)
Kluk xD

Komentáře

1 uuuuuuuu uuuuuuuu | 30. srpna 2007 v 0:23 | Reagovat

Hudba, tanec, jídlo a pití i několik pravidel a zásad, které visely všem na očích, jako třeba: nebavit se o práci, nekouřit či neodcházet před půlnocí, tak vypadala zpěvaččina pražská oslava. Uspořádala ji pro tým svých spolupracovníků jako poděkování za to, co pro ni dělají. "Jsem ráda, že vás mám, doufám, že i vy jste rádi, že mě máte," řekla trochu rozpačitě, ale srdečně Ewa, na kterou i tady dohlíželi rodiče.

Večírek vypukl předáním obřího čokoládového dortu ve tvaru kytary, který přinesl Ewin manažer a "objevitel" Lešek Wronka. Dalšími dary bylo čtrnáct růží, náušnice, různé náramky, oblečení, cédéčka, ale také plyšový medvěd, který se nápadně podobal tomu, jakého pořídil premiér Paroubek svojí nedávno narozené vnučce. "Byl problém ho sehnat. Jeden den měli v obchodě s hračkami tři medvědy, druhý den už tam nebyl žádný. Už vím, kdo je vykoupil," prohlásila s úsměvem zpěvačka Elin Špidlová při pohledu do vydání bulvárního deníku, v němž byl Paroubek zachycen s medvědem v náručí.

Narozeniny, které jsou pro Ewu Farnou hodně důležitým dnem, slavila hned na několikrát. Kromě pražské oslavy se sešla s kamarádkami doma, ve vesničce kousek od Třince, s fanoušky vesměs jejího věku slavila v chomutovské zoo, odkud si odnášela horu plyšáků. Poslední oslava, vycházející přesně na den jejích narozenin, 12. srpna, patřila rodině. A co si Ewa ke svým čtrnáctinám přála? "Není to nic osobního, všechno mám a jsem teď úplně spokojená. Přála bych snad jen úspěch mojí nové desce Ticho."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama