Icq 6 ke stažení

24. května 2007 v 15:09 | makiii 483* |  ICQ
Tak je tu nová verze Icq
ICQ 6. chceš si ho stáhnout?
QIPUDĚLEJ TO TADYQIP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 uuuuuuuu uuuuuuuu | 30. srpna 2007 v 0:29 | Reagovat

Hudba, tanec, jídlo a pití i několik pravidel a zásad, které visely všem na očích, jako třeba: nebavit se o práci, nekouřit či neodcházet před půlnocí, tak vypadala zpěvaččina pražská oslava. Uspořádala ji pro tým svých spolupracovníků jako poděkování za to, co pro ni dělají. "Jsem ráda, že vás mám, doufám, že i vy jste rádi, že mě máte," řekla trochu rozpačitě, ale srdečně Ewa, na kterou i tady dohlíželi rodiče.

Večírek vypukl předáním obřího čokoládového dortu ve tvaru kytary, který přinesl Ewin manažer a "objevitel" Lešek Wronka. Dalšími dary bylo čtrnáct růží, náušnice, různé náramky, oblečení, cédéčka, ale také plyšový medvěd, který se nápadně podobal tomu, jakého pořídil premiér Paroubek svojí nedávno narozené vnučce. "Byl problém ho sehnat. Jeden den měli v obchodě s hračkami tři medvědy, druhý den už tam nebyl žádný. Už vím, kdo je vykoupil," prohlásila s úsměvem zpěvačka Elin Špidlová při pohledu do vydání bulvárního deníku, v němž byl Paroubek zachycen s medvědem v náručí.

Narozeniny, které jsou pro Ewu Farnou hodně důležitým dnem, slavila hned na několikrát. Kromě pražské oslavy se sešla s kamarádkami doma, ve vesničce kousek od Třince, s fanoušky vesměs jejího věku slavila v chomutovské zoo, odkud si odnášela horu plyšáků. Poslední oslava, vycházející přesně na den jejích narozenin, 12. srpna, patřila rodině. A co si Ewa ke svým čtrnáctinám přála? "Není to nic osobního, všechno mám a jsem teď úplně spokojená. Přála bych snad jen úspěch mojí nové desce Ticho."

2 YoungLove YoungLove | 20. září 2007 v 16:33 | Reagovat

o jo kdybys byla ticho byl by to dárek pro nás pro všechny.. ale ten asi nikdy nedostanem žejo.. to je opravdu škoda.. no jinak ti eWicko přeju vše nej a už radči zalez máš trapný songi... dík

3 Makiii483* Makiii483* | E-mail | 11. května 2008 v 21:30 | Reagovat

Btw. jestli si rádi píšete na ICQ.. tak ..:D Já tu sem k dispozici .. *JKGL* .. pokud ste z Prahy ještě líp a jestli ste Fan th tak to je total fantazie !! :D :) 482-088-828

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama