kamasutra

29. května 2007 v 17:23 | makiii 483* |  Sex & Láska

Vytříbená poloha

Muž má nohy překřížené, žena si mu sedne na klín a mírně nazdvihne jednu nohu, pro udržení rovnováhy se žena může opřít o ruku. Zdvižená noha mění napětí mezi pochvou a penisem.

Tato poloha tváří v tvář je velmi oblíbená zejména pro muže, jelikož veškerou aktivitu při této poloze vyvíjí žena. Přesto i pro ženy může být velmi příjemná, jelikož se při ní muž může plně věnovat partnerčiným ňadrům.

Nedotčená poloha
Při této poloze žena leží na zádech, zvedne nohy a ohne je v kolenou, které opře o mužovu hruď. Než muž do ženy vnikne, položí své ruce pod ženy zadek a mírně ji nadzvedne.
Při této poloze je především aktivní muž, který i řídí veškeré pohyby. Žena se nechá zcela ovládnout. Bohužel pro některé ženy tato poloha není po sexuální stránce příliš uspokojivá

Poloha křížem

Žena leží na zádech a muž přes ní napříč. Žena otevírá klín, tak aby do ní muž mohl snadno vstoupit. Muž se při přirážení kolébá ze strany na stranu.

Tato poloha je velmi příjemná pro oba partnery. Žena může mužovi pohyby usměrňovat tlakem a tahem svých rukou. Muž nemusí vyvíjet tolik energie, jako při jiných polohách. Výhodou této polohy je i ten fakt, že lze obměňovat - tedy, že si partneři mohou vyměňovat své pozice - muž dole a žena nahoře.

Poloha z vonné zahrady 5
Velmi jednoduchá poloha na boku, kdy žena zvedne horní nohu, tak aby do ní mohl muž vstoupit.

Polohy, vnichž žena i muž leží bok po boku čelem k sobě jsou výborné pro vyvolání hlubokých projevů něhy. Usnadňují oční kontakt, líbání a dotýkání se jednotlivých částí těl - prostě vše, co k dobrému sexu patří.

Kámovo kolo
Muž si sedne, napne nohy a široce je roztáhne. Partnerka opatrně nasedne na jeho pyj a své nohy položí na jeho. Muž poté svou partnerku chytne oběma rukama, jenž zůstanou natažené.

Tato poloha slouží k meditaci obou partnerů a povznesení sexu o stupínek výš, než jiné polohy. Cílem této polohy není stupňovat erotické vzrušení, ale dosáhnout orgasmus. Pokud se zajímáte o využití sexuální energie, pak je tato poloha určena právě Vám.

Poloha z vonné zahrady 1
Velmi jednoduchá poloha, kdy je muž nahoře. V této poloze jsou brány především ohledy na tělesné rozdíly mezi mužem a ženou. Proto je tato poloha nejvhodnější pro muže s dlouhým penisem, neboť mu umožňuje ovládat hloubku pronikání, aby partnerce neublížil a to obzvlášť, pokud mají partneři velmi odlišné postavy

Naléhavá poloha
Muž ženě uvolní šaty a to jen natolik, kolik je nezbytně nutné. Žena se předkloní a opře se o nejbližší kus nábytku a muž do ní zezadu rychle vnikne
Poloha je vhodná pro rychlý a vzrušující sex, kdy oba partneři mají možnost přirážet proti sobě.

Krabí objetí
Muž leží na boku (nejlépe na levém) - vstoupí do ženy a lehne si mezi její nohy. Jedna noha ženy zůstává pod ním a druhá obejme partnerovo tělo těsně pod hrudníkem.

Přestože mohou být v této poloze mužovy pohyby omezené, dochází při ní k hluboké penetraci. Velmi vhodná je tato poloha, pokud je jeden z partnerů unavený, ale stále vášnivý.

Objímající poloha
Tato poloha se hodí především pro velmi vášnivé milence. Žena leží na zádech, nohy mírně zvedne nad postel a lýtka překříží, aby jí nohy tvořily kosočtverec. Muž si lehne na ní a vstoupí do ní.

Pro ženu má tato poloha nádech spoutanosti. Pánev je široce rozvřená a poštěváček je přístupný dráždění, což dodává styku velmi smyslný aspekt. Penetrace není příliš hluboká, ale ženy otevřenost je pro jejího partnera nečekaně poutavá.

Poloha z vonné zahrady 4
Muž klečí a obě partnerčiny nohy si položí na svá ramena a zadek si přisune na své nohy a to vše ještě předtím než do ní vstoupí. Je to z důvodu toho, že je důležité nejprve nalézt ten nejpříjemnější úhel pro přirážení.

Než takto muž do ženy vstoupí, je důležité, aby žena byla dostatečně vzrušená a její pochva byla náležitě vlhká. Velmi důležité je nejprve nalézt ten nejvhodnější úhel přirážení, jinak partner může ženě velmi ublížit.

Poloha z vonné zahrady 6

Muž vstupuje do ženy v kleče, tudíž má volné ruce k tomu, aby jí hladil záda, ňadra či poštěváček. Pokud chce zesílit přirážení, může ji chytit kolem pasu a přirážet ji ke svému penisu.

Při této klasické poloze zezadu oba zažívají primitivní erotické pocity - snad i protože je tato poloha nejpřirozenější sexuální polohou opic. Zadek vysílá silné sexuální signály, snad i proto jsou polohy zezadu tolik oblíbené v celé zvířecí populaci.

Tisknoucí se poloha

Žena leží na zádech a sevře partnerova stehna svými, čímž stáhne i svou pochvu, která obejme a lehce stiskne milencův penis.

Při této poloze se oživuje každý kousíček těla muže i ženy. Třením dvou těl dochází ke vzrušení a svalovému napětí. Čím více se milenci k sobě tisknou a proplétají své nohy, tím více jsou oba vzrušeni.
clowers.blog.cz
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Terezqa Terezqa | E-mail | Web | 29. května 2007 v 17:24 | Reagovat

hihihihi blbuuustqaaa

2 Kajushka00 Kajushka00 | 31. května 2007 v 15:54 | Reagovat

zase a opět trapný....

3 petr petr | 21. listopadu 2007 v 10:58 | Reagovat

to bych zkusil

4 jj jj | 12. února 2009 v 18:44 | Reagovat

jjjjjjj!! skusit!:-*

5 karel karel | E-mail | 2. ledna 2011 v 14:06 | Reagovat

Všichni máte helmu...

6 WaclawI WaclawI | E-mail | 17. ledna 2017 v 20:31 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na everything-best125.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

7 ZdenekE ZdenekE | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 15:26 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama