Srpen 2007

13. Vinnnnnisek

30. srpna 2007 v 18:07 | BuZíK-MaKiiiSh483* |  Spřátelené blogy:)
To je mega krásnej blog. je o skvělé kapelce Tokio hotel tak už proto je mega krásnej. Taky má nádhernej desing a je zajímavej. Zkrátka nej blog co sem v poslední době viděla =)
určitě se tam musíte ouknout! =o)
http://vinnnnnisek.blog.cz

12. Marte

30. srpna 2007 v 18:04 | BuZíK-MaKiiiSh483* |  Spřátelené blogy:)
další moc pěknej spřátelenej blog =) je takovey tajemnej a tmavej. Moooc moooc pěknej a je toho tam hodně. Doporučuju se tam kouknout =)

11. Lady

30. srpna 2007 v 18:01 | BuZíK-MaKiiiSh483* |  Spřátelené blogy:)
Tak další spřátelenej blog=) je to mojí kámošky a spolužačky blog o hip hopu. Je moc pěknej tak hopeři šup tam =))
http://hiphop-never-stop.blog.cz

a tady malá ukázka :P ...omlouvám se že to neni jako klikací rovnou v odkazu ale nechtělo se mi to dělat :))

:-* :-* :-* FOR ALL :-* :-* :-*

30. srpna 2007 v 17:21 | BuZíK-MaKiiiSh483* |  Zábavička*:)
tak možná to už nekteří znáte ale já to sem stejně dám:) je to pro ty co navštěvují právě teď můj blog =)
tak sem klikni a je to všechno co musíš udělat =)

Pro soutěžící v Miss GIRL!

29. srpna 2007 v 22:00 | MaKiiiSh/Makiii483*
tohle si dejte na blog aby pro vás ostatní hlasovali :)

Miss GIRL! - Jak to bude probíhat? (pravidla)

29. srpna 2007 v 19:52 | MaKiiiSh/Makiii483* |  Miss girl!
Tak je tu 1. kolo naší dlouho očekávané Miss GIRL! =)
Na každou fotku soutěžící sem napsala číslo podle toho kolikátá se přihlásila. např. 1, 2, 3, 4..atd. až někdo nepostoupí, třeba např. 2, 4 tak to bude třeba takhle: 1,3,5,6.... snad chápete xD to stejné číslo vám zůstane stejné po celou dobu co budete v soutěži =)
1. kolo bude trvat ode dneška středa -29. 08. do neděle 09. 09. ...
Vypadnou ti co budou mít míň jak 2 hlasy & jestli budou mít všichni víc tak vypadnou 3 s nejmenším počtem =) v připadě změny to sem ještě napíšu a upřesním :)

Promiňte lidi

29. srpna 2007 v 17:13 | MakiiiSH |  Oznámení
Ahojky ...
dlouho sem tu nebyla!! Byla jsem v tunisku a pak na chatě.. potom sem měla doma práci a sháněla si věci do školy. ... tak sem neměla čas sem něco dávat ale už čas mám a určitě to vynahradim!!!
MakiiiSH

Hodně duhová pozadí

10. srpna 2007 v 16:24 | MaKiiiSh/Makiii483* |  Pozadí na blog
Image hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.com

Necelé černé

10. srpna 2007 v 16:18 | MaKiiiSh/Makiii483* |  Pozadí na blog
Image hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.comImage hosted by Photobucket.com

Černá pozadí

10. srpna 2007 v 16:06 | MaKiiiSh/Makiii483* |  Pozadí na blog

Klikací ikonka blogu

7. srpna 2007 v 20:38 | MaKiiiSh/Makiii483* |  Tento blog
Tak mě jentak napadlo.... esli budete chtít při čemkoliv dát odkaz na můj blog (např. místo zdroje, nebo jako doporučení ....cokoliv) tak můžete tam dát tuhle ikonku ... hlavně jí neukládat!! Jen přetáhnout, jinak by nebyla klikací..
PS: tahle je moje první tak to neni zázrak :D samo že na ní i něco napíšu. JO a esli chcete vyrobit taky klikací ikonku na Váš blog tak mi pošlete na mail makina.web98@seznam.cz obrázek z kterého ji chcete


Postoupila sem do 2. kola SONB 2.

7. srpna 2007 v 16:26 | Makiii483* /Němcofil!/ |  Prosííííím! ;)
Tak sem postoupila dneska už po 2. do druhého kola SONB =) nevim čim to je ale asi mám štěstí xD no tak sem vás chtěla poprosit jestli byste pro mě ještě nemohly hlasovat :) tohle je už taky postup do finále takže je to trooošku důležitý. Za odměnu zase Mp3 jako vždycky ..jinak sem jako Makiii483*
předem mooooooooooooooooooooooockrát děkuju

stačí když kliknete na tento obrázek a jste tam :)


Postoupila sem do 2. kola SONB

7. srpna 2007 v 13:53 | Makiii483* |  Prosííííím! ;)
Ahojec, tak sem postoupila do 2. kola SONB ale ne na a-jojo.blog.cz ale na http://pajjulinka.blog.cz tak sem vás chtěla poprosit jestli byste pro mě nehlasovali. Teď už jde o postup do finále :) Tak vás moc prosím jestli se vám tenhle blog líbí tak můžete hlasovat :-* A za odměnu zase nějaká Mp3 :) Tak předem moc díky :-*
Hlasuj TADY
Jsem jako Makiii483*
Moc děkuju:-*

Dopis romskému synovi do vězení xD

4. srpna 2007 v 1:58 | MaKiiiiShKa :-* |  Zábavička*:)
Můj drahý synu!

píšu pomalu, protože vím, že neumíš rychle číst. Už nebydlíme, kde jsme bydleli. Tvůj otec četl, že nejvíc dopravních nehod se stane ve dvacetikilometrovém okruhu od bydliště, proto jsme se přestěhovali. Nemůžu ti napsat číslo domu, protože předešlí obyvatelé ho odmontovali a vzali sebou, aby si nemuseli měnit adresu. V novém domě je všechno velmi pěkné. I pračku máme, i když nějak nefunguje. Vložila jsem do ní šaty, zatáhla za provázek a od té doby jsem ty šaty neviděla. Ale není to tu špatné. Minulý týden pršelo jenom dvakrát. Jednou tři dny a jednou čtyři dny. Poslala jsem kabát, který jsi chtěl, ale podle tvého otce by byl balík kvůli knoflíkům příliš těžký, tak jsem je uřezala. Najdeš je v levé kapse. Tvoje sestra dnes ráno porodila, ale ještě nevíme co. Takže ti zatím nemůžu říct, jestli jsi strejda nebo teta. Tvůj bratr si včera zabouchl klíče v autě, dost jsme se báli, protože trvalo víc než dvě hodiny, než mě s otcem z toho auta vyprostili. Soused minulý týden padl do sudu s domácí hruškovicí. Zkoušeli ho vytáhnout, ale hrdinsky je přemohl a utopil se. Tři dny hořel v krematoriu. Ale jináč se nic zvláštního neděje, všechno je ve starých kolejích.

Tvoje milující matka.

P.S.: chtěla jsem ti vložit nějaké peníze do obálky, ale byla už zalepená.

Btw: zdroj: ftipky.cz

Mário

4. srpna 2007 v 1:56 | MaKiiiiShKa :-* |  Hry :P
Tohle hru mám ráda ale nemá thak supa kvalituu
HREYY

Nečum->klikej->lekni se :D

4. srpna 2007 v 1:52 | MaKiiiiShKa :-* |  Zábavička*:)
hey tohle je teda fuck supa! já jsem málem vyletěla z kůže :D ale musíš si zhasnout a zapnout repráky naplno!! jinak to nemá efekt
!!! KLIKNI SEM !!! A čekej!
Ze super blogu:

Uhybej :P Super hra

4. srpna 2007 v 1:46 | MaKiiiiShKa :-* |  Hry :P
Toe mega mrtě super hra ale jak se do toho člověk zažere to neni dobrý xD
HREY HERE

Dopis od dcery xD

4. srpna 2007 v 1:37 | MaKiiiiShKa :-* |  Zábavička*:)
Tohle je plooostě fuckt hokot:) asi to vyskousim :P
Vejde matka do pokoje svojí dcery. Pokoj je prázdný a na posteli leží obálka. Obávaje se nejhoršího, otevírá matka dopis a čte následující:

Milá maminko, je mi líto, že ti musím říci, že jsem odešla z domova se svým novým přítelem. Našla jsem u něj opravdovou lásku, měla bys ho vidět, je tak moc roztomilý, s tím jeho bohatým tetováním a piercingem a především s jeho obrovskou motorkou! Ale to není vše, maminko, jsem těhotná, a Abdul říká, že si budeme žít krásně v jeho karavanu uprostřed lesa. Chce se mnou mít ješte mnoho dětí, a to je i můj sen. A protože jsem přišla na to, že marihuana je vlastně prošpěsná, budeme trávu pěstovat i pro naše přátelé, aby nemuseli tak strašně trpět, až jim dojde koks nebo heroin. Zatím budu doufat, že věda konečně najde nějakou látku proti AIDS, aby se Abdulovi opět dařilo dobře, on si to opravdu zaslouží! Maminko, nemusíš mít strach, je mi už 13 a umím se už o sebe sama postarat. Doufám, že tě budu moci navštívit, aby si poznala tvoje vnoučátka.
Tvoje milovaná dcera

P.S.: Mami, všechno je to pitomost, jsem u sousedů. Chtěla jsem ti jen říct, že jsou v živote horší věci, než to vysvědčení, co leží na nočním stolku.

pLLSky hlasuj pro mě v SONB

3. srpna 2007 v 22:18 | Makiii483* /Němcofil!/ |  Prosííííím! ;)
Ahojky tak sem v soutěži o nej blog :) A chci vás MOOOOC poprosit, jestli se vám můj blog líbí tak můžete hlasovat pro mě jsem Makiii483* ..Jo aLe nemusíte! jen jestli chcete ale udělalo by mi to velikánskou radost. A jestli budete hlasovat pro mě tak vám jako odměnu pošlu nějakou Mp3 písničku :) hlavně nezapomeňte napsat do komentářů váš email abych jí měla kam poslat!
Tak Vám (kdyžtak) mooooooooc děkuju a hlasujte tady

Krásná a smutná povídka

3. srpna 2007 v 21:30 | Makiii483* /Němcofil!/ |  Povídky
Tohle je nádherná povídka..akorát trošku smutná noo..
Je ze super blogu mé kámošky->http://dacey.blog.cz

Byl jeden chlapec, Pablo. měl dva bratry Raula a Fernandita. Fernandito před nedávnou dobou tragicky zemřel. Raul i Pablo se s tím nestihli ještě ani vyrovnat a stala se další tragédie. Když oba odcházeli od domu svého kamaráda Rufhina, Raul šel přez Chodník a zamyšlený se zapoměl rozhlédnout před selnicí! Pablo který se ještě bavil s Rufhinem před jeho domem uslyšel už jen výkřik, náraz a prudké zabrždění kamionu. Ani přivolaná záchranka už mu nemohla pomoci. Zdrcený pablo šel se slzamy v očích oznámit smrt druhého bratra blízkým kamarádům a příbuzným. Když konečně přišel domů, přemístil Raulitovu fotku z krbu na stůl vedle Fernanditovi fotky ,zapálil dvě svíčky a znovu mu začali padat slzy. Oba jeho bratry si vzal osud....Proč? Byli tak mladí... Pablo si tiskl dlaně k obličeji a utíral si slzy. Když vstal z podlahy na kterou se před chvilkou zhroutil, vzal i svoji fotku a přemístil ji na stůl vedle jeho bratrů....zapálil třetí svíčku. vešel do koupelny, zabouchl za sebou dveře a postil vodu do vany. Vlezl si do teplé vody, plakal a přemýšlel proč by měl žít, když to nejdražší mu odud vzal!?! Stiskl do ruky žiletku a chvilku si s ní jen pohrával a ryl si do rukou jména svích bratrů. A když už byl pevně rozhodnut, žiletkou na svém zápěstí udělal dlouhý a hluboký tah ze kterého se drala krev. Voda se zbarvila do ruka a jediné co naposledy slyšel byl zvuk zvonů oznamujících dvanáctou. Nehybně ležel ve vaně s ůsměvem na rtech a slzamy v očích a tiše poslouchal zvony, než naposledy vydechl. Možná už jsou zase spolu...♥♥♥